Połącz się z naszym konsultantem Pn-Pt:  8-17 Sb:  8-14 12 653 74 54      607 503 069

O firmie

Dane firmy:
  • FHU Jan Kozak prowadzący działalność gospodarczą zarejestrowaną pod numerem 188 przez Wójta Gminy Drwinia widoczną w CEDIG pod adresem
  • NIP: 683-134-17-06
  • regon: 350190015
  • Główna siedziba:
  • 30-721 Kraków
  • ul. Przewóz 55
  • Telefon: 12 653 74 54
  • e-mail: biuro@oponykozak.pl
  • Przejdź na podstronę serwisu opon
  • Mapa dojazdowa
wulkanizacja kraków
montaż opon

O firmie OponyKozak.pl

Historia firmy ma swój początek w roku 1993 kiedy to stawialiśmy pierwsze kroki w branży oponiarskiej. Opony w naszym kraju były wtedy towarem wysoko pożądanym i deficytowym. Nie brakowało ich jednak u naszych zachodnich sąsiadów. Założyciel firmy pierwsze sprzedawane opony przywoził sam autem dostawczym właśnie stamtąd. Dzięki temu już wtedy mogliśmy oferować asortyment o którym nasza konkurencja nie mogła nawet myśleć. Niewątpliwie w podobny sposób w tamtym okresie powstało wiele obecnie znanych i cenionych firm.

Wraz ze zmianami jakie zachodziły w naszym kraju również i my staraliśmy się rozwijać. Dzisiaj nie trzeba szukać opon za granicą. Zawsze jednak chcemy być o krok przed innymi żeby zasłużyć na uznanie stale powiększającej się grupy naszych klientów. Dlatego naszą ambicją jest oferowanie coraz większego asortymentu towarów w coraz lepszych cenach. Współpracujemy ze wszystkimi największymi dystrybutorami w branży oponiarskiej. Sprzedajemy opony nowe i bieżnikowane. Prowadzimy profesjonale serwisy opon w Krakowie i okolicach. W naszych magazynach znajduje się kilkadziesiąt tysięcy opon stale zastępowanych kolejnymi dzięki dużej rotacji spowodowanej duża sprzedażą. To z kolei umożliwia nam oferowanie towarów w bardzo niskich cenach. Pozwala również zawsze oferować asortyment z bieżącą datą produkcji. Możemy się poszczycić wykwalifikowana i doświadczoną dzięki wieloletniej pracy załogą. Kupując u nas zawsze można liczyć na kompetentych specjalistów którzy chętnie doradzą najlepszy wybór dopasowany do Państwa potrzeb.

Chcemy tak rozwijać firmę aby budować jej pozycję na lata. Aby nasza marka była rozpoznawalna i kojarzyła się z solidnością i fachowością w Krakowie, ale i w całej Polsce dzięki internetowi. Mamy potencjał i wielkie ambicje aby piąć się w górę zdobywając jeszcze większe zaufanie naszych Klientów i pozyskiwać wciąż nowych. Zakupy u nas to gwarancja najkorzystniej ceny i profesjonalizmu. Satysfakcja Klientów to dla nas priorytet. Dzięki temu w tylko latach 2009-2011 liczba naszych zadowolonych internetowych klientów wyniosła ponad 20 000 tys. osób. Natomiast ilość klientów naszych wulkanizacji to kolejne 30 000 tys osób. Przy czym liczby te dynamicznie zwiekszają się.

Przechowywanie opon

Opony przechowujemy zgodnie z obowiązującymi standardami i wytycznymi producentów. Są składowane w specjalnie przystosowanym do tego celu magazynie w optymalnej temperaturze. Bez narażania na działanie promieni słonecznych ani wilgoci. Układane w sposób uniemożliwijący odkształcenia. Z dala od substancji mających negatywny wpływ na gumę. Nasza firma ma bardzo duże obroty , w związku z tym, w magazynach panuje nieustanna rotacja towaru i zastępowanie go następnym. Co pozwala sprzedawać nam opony z bieżącą datą produkcji i skraca czas przechowywania opon na magazynie.